Главная > Статьи
 


[к коментариям]

Unesco і Viknar’off

19 - 03 - 2015
У  свято Стрітення Господнього, працівники Вишнівецького, а потім і Збаразького замків зустрічали франко-українську асоціацію, яка завітала у наш край на запрошення Тернопільського відділення Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО. Наші закордонні друзі з невеликого містечка Сан-Жиль-Круа-де-Ві приїхали сюди не тільки для того, щоб ближче познайомитися з минувшиною нашого регіону, навіч побачити непересічні пам’ятки історії та архітектури минулих століть, вдихнути повітря чи пройтися стежками, якими свого часу ходив Оноре-де-Бальзак.

Мета візиту делегації на чолі з мером французького міста Франсуа Бланше була більш, ніж благородною, адже на зустрічі з представниками Центру ЮНЕСКО йшлося про насущні питання об’єднання зусиль при наданні міжнародної гуманітарної допомоги українцям у такий надскладний для нашої країни час.

За словами Франсуа Бланше, у Франції постійно з непідробним хвилюванням стежать за подіями в Україні, співпереживають та намагаються всіляко підтримати нас. Волонтери, всі люди доброї волі збирають кошти, необхідні речі, закуповують сучасне медичне обладнання, багатофункціональні ліжка для госпіталів. А ось доправити ці гуманітарні вантажі за призначенням нерідко стає проблемою. Тож, саме на цьому етапі великі сподівання покладають на франко-українську асоціацію ЮНЕСКО, до діяльності якої зараз долучаються все більше людей з обох боків.

Зокрема, першою на Тернопільщині таку співпрацю започаткувала найпотужніший в Україні виробник металопластикових конструкцій компанія «Viknar’off»

У просторому залі старовинного Збаразького замку в присутності французьких гостей її керівник Володимир Бліхар підписав відповідну угоду з директором Тернопільського відділення Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО Віталієм Семенюком.

Володимир Бліхар та Віталій Семенюк у присутності представників франко-української асоціації ЮНЕСКО
підписують угоду про партнерство у рамках гуманітарних проектів
.

- Ми зобов’язані всіляко підтримати прагнення демократичної спільноти допомогти Україні, ми повинні допомогти їй допомагати нам, – зауважив Володимир Васильович у момент ратифікації угоди і висловив сподівання, що до цієї доброї справи без зволікань долучаться й інші підприємства нашої області та небайдужі краяни. – Тільки діючи разом, ми зможемо максимально якісно та ефективно підтримати всіх, хто нині потребує гуманітарної помочі.

Ще керівник акцентував увагу присутніх на тому, що очолювана ним компанія з часу свого заснування ніколи не стояла осторонь соціально-економічних процесів як у регіоні, так і в Україні. Особливо яскраво це засвідчила чітка патріотична позиція колективу під час скресових подій на Майдані та на сході України. Доброчинні акції, привабливі для клієнтів бізнес-проекти дозволили акумулювати  значні резерви для відчутної матеріальної допомоги активістам, волонтерам та нашим воїнам. Тепер же, співпрацюючи з ЮНЕСКО, «Вікнар’off» значно підсилить благородну місію цієї міжнародної організації.

Також і Володимир Бліхар, і Віталій Семенюк, і Франсуа Бланше наголошували на подальших аспектах роботи у цьому напрямку. Передусім, йдеться про поглиблення культурних і спортивних зв’язків між українцями та французами на рівні навчальних закладів, про партнерство міст-побратимів тощо.

- Немає жодних сумнівів у тому, що співпраця у рамках ЮНЕСКО розширюватиметься і зміцнюватиметься, адже щоразу до неї долучаються все нові і нові люди, здатні своєю працею та добрими намірами наповнювати співробітництво конкретним змістом. Володимир Бліхар, з яким я сьогодні  познайомився, – один з тих українських патріотів, за якими майбутнє вашої країни. Очолювана ним компанія «Вікнар’off», без перебільшення, є однією з найсучасніших потужних європейських фірм, а тому її залучення до гуманітарних проектів, безсумнівно, слід вважати неабияким успіхом ЮНЕСКО. Відтак, дуже важливо, щоб започатковане співробітництво не тільки якнайдовше тривало, а й постійно поглиблювалося, імплементувалося у нові спільні справи, – висловив свою впевненість французький гість.

А ще Франсуа Бланше, як мера Сан-Жиль-Круа-де-Ві, цікавили перспективи партнерства з українським містом, з яким французи зможуть побрататися, щоб спільно писати сторінку сучасної європейської історії.

- Ми завжди раді зустрічати у себе наших друзів з України, обмінюватися з ними досвідом, ділитися планами, разом вирішувати актуальні питання розвитку своїх регіонів, – сказав він.

- Ми європейці, і саме тому ділові стосунки з європейцями з інших країн сприятимуть кардинальним змінам в Україні як на місцевому, так і на загальнодержавному рівнях. Адже у нас немає часу на довгі роздуми. Здійснювати реформи, змінювати країну, покращувати суспільно-економічну ситуацію треба було ще вчора. З іншого боку, я, як тернополянин, як патріот своєї землі, завжди намагатимусь робити все від мене залежне, щоб демократичних перетворень у першу зазнав най регіон. Тож вважаю, що започаткована нами співпраця з ЮНЕСКО – важливий і вкрай потрібний крок на цьому шляху, – сказав Володимир Бліхар.

Ознайомившись з героїчною минувшиною Збаражчини, з історичними експозиціями у замках, франко-українська делегація разом з головою Збаразької райдержадміністрації Юрієм Горайським відвідала міський цвинтар, де поклонилася світлій пам’яті сучасних героїв України – Устима Голоднюка, який загинув від кулі снайпера на київському Майдані незалежності під час Революції гідності, і Тараса Михальського, який віддав своє життя у боротьбі з терористами на сході України.

І лягли до могил цих простих хлопців квіти – як символ вдячності за те, що тисячі українських бійців у запеклих боях захищають від новітніх агресорів, від окупантів не тільки свою Батьківщину, а й всю Європу.

Гості з Франції та представники Тернопільського відділення Міжнародного Центру впровадження програм ЮНЕСКО
на збаразькому цвинтарі віддали шану Героєві України Устиму Голоднюку
та кавалеру ордена «За мужність» ІІІ ступеня Тарасу Михальському
.

Нині їм, як ніколи раніше, потрібна підтримка усієї європейської спільноти – допомога, яка зближує і окремих людей у рамках гуманітарних проектів, і цілі народи у геополітичному значенні цього слова.

Також дивись:
 Viknar’off
 

Теги: Идеи


Рубрики: ПВХ, События, Интервью   
Оценка:  4,00 

Ваша оценка:      

Комментарии

Нет комментариев

Добавить комментарий

Имя:*
E-mail:
(не публикуется)
Текст:*
Введите цифры указанные на картинке:
captcha

* - поля отмеченные звездочкой обязательны для заполнения.
Лучшие статьи
AGC Flat Glass Europe внедряет в стекло светодиоды
Gretsch-Unitas GmbH (Гретч-Юнитас) – путь длиной 100 лет
Киев. Ноябрь. INTERDOORS-2007: выставка на левом берегу Днепра
Последние статьи
Новый фильм «Поколение четырёх стен» и его вирусный эффект: тысячи зрителей оценили важность фактов, описанных в фильме
Запрошення на «Windo Lviv 2018 – міжнародну виставку вікон, дверей і скла»
МИРОПЛАСТ увеличивает производственные мощности
Статьи по теме
СТАБЛИЗАТОРЫ ДЛЯ ПВХ: последние разработки
Проблема качества на украинском рынке металлопластиковых окон. Окна класса «Г»
Установка (монтаж) пластиковых и деревянных окон

Лучшие новости
Путешествие в Турцию компании «МИРОПЛАСТ» вместе со своими клиентами

Шаг в сторону потребителя

Капитаны российского бизнеса – в Deceuninck

  Последние новости
Новинка от Aluprof: MB-SKYLINE TYPE R – двери раздвижные крупногабаритные

С Днем Независимости Украины!

Поздравляем с Днем Государственного Флага и с Днем Независимости Украины!


Случайные видео

 00:56

Уборщица моет
автоматические двери
 02:32

Установка дверных петель
 01:46

Выбор окон. Почему окна
из ПВХ-профилей?
 03:39

HOW DO THEY DO IT?
Guardian glass

 Интересные факты


Поиск по сайту

Авторизация

Логин
Пароль
Стать участником
Вспомнить пароль
Нужен ли сайту раздел Объявления?
 
Да! Буду читать.
Да! Буду размещать.
Нет! Никогда не читаю.
Мне всё равно.

Новости